info@brachove.cz  |  +420 773 029 342
Follow us :-
  • Strojní a ruční omítky

Strojní a ruční omítky Brno a okolí

Provádíme strojní a ruční omítky v rodinných domech, bytech, i kancelářských prostorách. V naší nabídce najdete strojní jádrové omítky, jednovrstvé strojní omítky s filcovaným povrchem i sádrové stěrky.

Dokážeme také provést nejrůznější druhy stříkaných omítek s extra hrubým povrchem pro tradiční vzhled exteriéru chalupy, statku či jiného venkovského stavení, jako doplněk k těmto druhům omítek můžeme také provést nástřik fasádní barvou pomocí metody Airless se zárukou 100% krytí barvou.

Samozřejmostí je realizace na klíč od kalkulace a poradenství, přes dodání materiálu až po provedení prací.

Strojní omítky Brno a okolí - Moderní technika s vysokým denním výkonem

Moderní a rychlé strojní omítky provádíme především v novostavbách rodinných domů. Jejich největší předností je rychlost zpracování, kdy během jediného týdne je možné provést omítky v celém domě. Díky časové úspoře je možné našim zákazníkům nabídnout také zajímavé ceny.

Strojní omítky provádíme nejčastěji v jednovrstvé variantě s filcovaným povrchem nebo jako sádrové omítky.

Strojní omítky a fasády bez zateplení izolačním materiálem

Mimo tyto dvě varianty najde strojní omítání své uplatnění také na moderních "superizolačních" zdivech jako je Ytong Lambda nebo Heluz Family 2in1 pří realizaci fasád. Strojně je ožné provést nejen vyrovnávací vrstvu ale také aplikaci výstužné tkaniny a fasádního lepidla před aplikací silikonových omítek.

Ruční omítky s ověřenou tradicí a dlouhou životností Brno a okolí

Pro zastánce tradičných metod můžeme také nabídnout tradiční jádrové omítky míchané z písku, vápenného hydrátu a cementu. Tyto jádrové omítky jsou specifické především dlouhou životností, vysokou odolností a především možností zpracování i v nestandardních vrstvách nad 4 cm. Samotná povrchová úprava je následně možná například štukem nebo sádrovou stěrkou. Jejich zpracování probíhá ručně od míchání až po aplikaci na zeď.

Ruční jádrové omítky ve zkratce

  • nizká cena materiálu
  • minimum chemických přísad
  • garance rovinnosti omítek i v extrémních případech
  • Možnost použití i ve velkých tloušťkách (nepraská)
  • Tradiční ověřená metoda s dlouhou životností
  • Vhodné do novostaveb i pro rekonstrukce
  • Vhodné do interiéru i na fasádu

Ruční nebo strojní omítky? Nemůžete se rozhodout?

V současné době je na trhu nepřeberné množství omítek, každá z nich může nebídnout jiný vzhled a je vhodná do jiných prostor. Některé druhy omítek jsou vhodnější pro novostavby, jiné zase do rekonstruovaných budov. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem a doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaši stavbu.